تبلیغات
فروشگاه فرش - مسابقه عکس فرش دسبافت ایران

مسابقه عکس فرش دسبافت ایران

یکشنبه 28 آذر 1389 02:24 ب.ظ

نویسنده : علی اصغر کارخانه
عنوان:   هفته عكس فرش دستباف ایران برگزار می شود
متن خبر:  
فرش دستباف ایرانی در هفته عكس فرش در برابر لنز دوربین عكاسان قرار می گیرد.
به منظور برگزاری بهینه دومین مسابقه عكس فرش دستباف ایران كه در سطح ملی در حال برگزاری است، هفته عكس فرش دستباف ایران برپا می شود.
به گزارش روابط عمومی مركز ملی فرش ایران، دبیر دومین مسابقه عكس فرش دستباف ایران با اعلام این خبر افزود: هدف از برگزاری این هفته آن است كه در این روزها عكاسان بتوانند با مجوزهای كسب شده در هر استان از كارگاههای فرش دستباف، كارگاههای رنگرزی، كارگاههای مرمت و رفوگری،قالیشویی ها و... عكاسی كنند.
بر پایه این گزارش، محسن زین العابدینی ادامه داد: در هفته عكس فرش دستباف ایران، اردوهای عكاسی مختلفی نیز در چند استان تدارك دیده شده است كه برنامه این اردوها به زودی از طریق پایگاه اینترنتی مسابقه اعلام خواهد شد. وی همچنین گفت: برگزاری هفته عكس فرش دستباف، فرصت مناسبی خواهد بود تاعكاسان بتوانند سوژه های مناسب را بیابند و عكسهای خود را برای كسب رتبه های اول تا دهم این مسابقه حداكثر تا بیستم دی‌ماه به دبیرخانه مسابقه ارسال كنند.
این گزارش می افزاید: دومین مسابقه عكس فرش دستباف ایران به همت مركز ملی فرش ایران و با هدف نشان دادن جنبه های مثبت هنر- صنعت فرش دستباف ایران و توجه افكار عمومی به جذابیتها و ارزشهای فرش ایرانی برگزار می شود و علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی
مسابقه به نشانی www.cphc2.com مراجعه كنند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -
JavaScript Free Code

www.saroogh.mihanblog.com/

JavaScript Free Code New Page 2
JavaScript Free Code